Kumaş Lazer Kesim - MOTIF LAZER

Lazer kesim ve lazer baskı
fason
fason lazer
İçeriğe git

KUMAŞ LAZER KESİM

Kumaş lazer kesim için her türlü lazer kesim işleri, firmamızda yüksek kapasiteyle hızlı ve lekesiz yapılmaktadır.

Ne Tür Kumaşa Lazer Kesim Yapıyoruz?

Her türlü kumaşa lazer kesim işleri yapabiliriz, bizim için fark etmez. Saten, süet, güderi, şifon, tül, tafta, sandy, organze, keçe, dalgıç kumaş ve buna benzer sentetik kumaş üzerine istediğiniz her türlü çiçek kesimi, şekil ve desen kesim işleri firmamızda titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca kullanım amacınıza göre, pamuklu kumaş ve ham kumaşlara da lazer kesim yapabiliriz.

Tekstil giyimleriniz için kumaşa lazer kesim işleminin sağlıklı olabilmesi için, mutlaka polyester içerikli kumaşları tercih etmelisiniz, aksi takdirde iplik çıktıları oluşabilir.

Kumaş Lazer Kesim Fiyatı

Kumaş lazer kesim için sabit bir fiyat olmamaktadır. Şekil kesimi yapılacaksa şeklin büyüklüğü, desen kesilecekse desenin yoğunluğu ve kumaşın türü fiyatı belirleyen en büyük etkendir. Bu yüzden, sektörde bir numune hazırlandıktan sonra fiyat verilebilmektedir.

Kumaşa Yüksek Kapasite ve Temiz Lazer Kesim İşleri Yapılır

1999'dan beri lazer kesim firması olarak, atölyemizde kumaş lazer kesim faaliyetlerimizi yüksek kapasiteyle, uzman ekibimizle, hızlı, temiz ve en önemlisi zamanında teslim etme garantisiyle yapmaktayız.

Kumaşa lazer kesim yaptırmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı malzemeler için de firmamızda lazer kesim işleri yapılmaktadır.
fason lazer kesim istanbul
İçeriğe dön