Kumaş Lazer Kesim - MOTIF LAZER

İçeriğe git
FAALİYETLERİMİZ

KUMAŞ LAZER KESİM

Kumaş lazer kesim

Kumaşa Lazer Kesim

Kumaş üzerine lazerle desen kesimi

Lazerle kumaş ve desen kesimi

Kumaş çiçek lazer kesim

Kumaş lazer kesim etek

Kumaş lazer kesim çiçek

Kumaş üzerine lazer kesim

Kumaş lazer kesim için her türlü lazer kesim işleri, firmamızda yüksek kapasiteyle hızlı ve lekesiz yapılmaktadır.

Ne Tür Kumaşa Lazer Kesim Yapıyoruz?

Her türlü kumaşa lazer kesim işleri yapabiliriz, bizim için fark etmez. Saten, süet, güderi, şifon, tül, tafta, sandy, organze, keçe, dalgıç kumaş ve buna benzer sentetik kumaş üzerine istediğiniz her türlü çiçek kesimi, şekil ve desen kesim işleri firmamızda titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca kullanım amacınıza göre, pamuklu kumaş ve ham kumaşlara da lazer kesim yapabiliriz.

Tekstil giyimleriniz için kumaşa lazer kesim işleminin sağlıklı olabilmesi için, mutlaka polyester içerikli kumaşları tercih etmelisiniz, aksi takdirde iplik çıktıları oluşabilir.

Kumaş Lazer Kesim Fiyatı

Kumaş lazer kesim için sabit bir fiyat olmamaktadır. Şekil kesimi yapılacaksa şeklin büyüklüğü, desen kesilecekse desenin yoğunluğu ve kumaşın türü fiyatı belirleyen en büyük etkendir. Bu yüzden, sektörde bir numune hazırlandıktan sonra fiyat verilebilmektedir.
Kumaşa Yüksek Kapasite ve Temiz Lazer Kesim İşleri Burada Yapılır
Kumaş lazer kesim faaliyetlerimizi 1999'dan beri lazer kesim firması olarak atölyemizde yüksek kapasite lazer makinelerimiz ve uzman ekibimizle hızlı, temiz ve en önemlisi zamanında teslim etme garantisiyle yapmaktayız.
Kumaş lazer kesim yaptırmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı malzemeler için de firmamızda lazer kesim işleri yapılmaktadır.
İçeriğe dön