Aksesuar Lazer Kesim - MOTIF LAZER

Lazer kesim ve lazer baskı
fason lazer
İçeriğe git

Aksesuar Lazer Kesim

Aksesuarlarınız için kumaşlara lazer kesim işlemini her şekil ve büyüklükte istediğiniz desenler doğrultusunda kesebilmekteyiz.

Çoğunlukla müşterilerimizin kesim için bize getirdiği kumaş türleri: Saten, süet, güderi, tafta, şifon, organze, penye, polar, polyester, keçe, janjan, ipek, naylon, viskoz, krep, lycra gibi örnek vediğimiz kumaşlar gibi daha pek çok kumaş türüne de lazerle desen kesim uygulamaktayız.

Çoğu zaman lazer kesim üreticiye büyük kolaylık sağlar mesela makasla kesilebilecek bir aksesuarın zaman ve maliyet açısından çok zahmetli olduğu veya makasla, bıçakla kesilemeyecek aksesuarlarda veya desen kesilecek ise; çiçek figürleri, çeşitli figürler, eldiven kesimi gibi, hem zamandan kazanırsınız hem de daha uygun maliyetle ürünlerinizi bize kestirebilirsiniz.

Geniş Kapasiteyle Aksesuar Lazer Kesim

Firmaların kısa sürede üretime girme istekleri doğrultusunda, geniş kapasitemiz ile her türlü ihtiyacı ve kaliteyi sağlıyoruz.

Tekstil giyim: Pantolon, etek, elbise, gömlek, bluz, t-shirt, eşarp, şal gibi ürünlere lazerle aksesuar kesimi yapıyoruz.

Ev tekstili: Ufak masa örtüsü, polar battaniye gibi her türlü tekstil ürünlerine lazerle aksesuar kesim uygulaması yapıyoruz.

Şehir dışı için: Eğer farklı şehirden bize lazer kesim yaptırmak isterseniz kumaşlarınızı bize kargo ile yollayabilirsiniz.

Aksesuar lazer kesim yaptırmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz!
İçeriğe dön