Fason Lazer Kesim İşleri Yapılır - MOTIF LAZER

İçeriğe git
FAALİYETLERİMİZ

Lazer Kesim

Lazer kesim firması olarak, atölyemizde deneyimli personel ve kaliteli lazer ekipmanlarımızla her türlü lazer kesim işleri yapılmaktadır.

Ne Tür Malzemelere Lazer Kesim Yaparız?

İhtiyacınıza profesyonel çözümler sunan bir firma olarak; tekstil, kumaş, suni deri, çanta, ayakkabı, karton, saya ve daha pek çok ürün üzerine lazer kesim ve lazerle desen kesim faaliyetlerimizi sorunsuz ve birinci kalitede elde etmekteyiz.

Hangi Sektörlere Lazer Kesim İşleri Yapıyoruz?

Yüksek kapasite ve planlı, programlı çalışmalarımızla büyük tekstil giyim, deri giyim ve konfeksiyon firmalarının lazer kesim işlerinde profesyonel çözüm ortağız.
Lazer Kesim Fiyatı Nasıl Belirlenir?
Makinede numune çalışması yapıldıktan sonra çıkan paremetre bilgilerine göre lazer kesim fiyatı oluşturulmaktadır. Ayrıca lazer kesimde kullanılacak malzeme de fiyatı etileyen en büyük etken olduğu için, fiyatlar yapılan işe göre değişmektedir.
Yüksek Kapasite ve Temiz Lazer Kesim Burada!
Lazer kesim firması olarak 1999'dan beri, yüksek kapasitemizle, söz verdiğimiz sürede, tüm lazer kesim faaliyetlerimizi hızlı ve en önemlisi temiz olarak yerine getirmekteyiz. Her türlü lazer kesim işleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İçeriğe dön